למה נסט?

למה נסט?

חברת נסט הוקמה ע"י חולמים במטרה לעשות מהפכה בתחום המזרנים כל רעיון מתחיל בבעיה, שלי היתה מעצבנת במיוחד... חוויה מסורתית של קניית מזרן היא פשוט נוראית! במטרה להחליף מזרן מצאתי את עצמי מסתובב בלא מעט חנויות מזרנים, בכל אחת מהן, על מנת למצוא את האחד, שכבתי למספר דקות על המזרן – מעבר לזה שמאד קשה להבחין בהבדלים בכמה דקות של שכיבה, בכל אחת מהחנויות הרגשתי שהמוכר לא מפסיק לנסות לשכנע ולכוון אותי למזרן שככל הנראה העמלה שלו היא הגבוהה ביותר. באופן מקרי, לא פעם המוכר דאג לציין שבדיוק היום יש כ-50% הנחה עליו... האם ב-5 דקות שכיבה על המזרון אני צריך או יכול להחליט על המזרן שאשן עליו ב-10 שנים הקרובות?

נעזרנו במיטב המומחים

נעזרנו במיטב המומחים

על מנת להבטיח את האיכות חסרת הפשרות של המזרנים, חברנו לחברת Restonic האמריקאית שמייצרת מזרנים איכותיים החל משנת 1938. מיליוני אנשים כבר רכשו ונהנים מיתרון האיכות של הרשת עתירת הניסיון, שבין השאר מספקת מזרנים לרשתות בתי מלון מובילות באמריקה כמו Hilton , Hyatt ו- Holiday inn.

לתת מענה אמיתי

לתת מענה אמיתי

בחנות מזרנים ממוצעת יש בתצוגה כ- 40 דגמי מזרנים, וכמובן שאין לי שום דרך להעריך את איכותם ולהבין מדוע הם כל כך יקרים ועד כמה אני יכול להתווכח על המחיר. זאת הנקודה שבה הבנתי שאם המצב לא הגיוני עבורי, הוא לא הגיוני גם עבור אחרים – והחלטתי להקים אלטרנטיבה, הגיונית – ובעיקר הוגנת. כלומר, להנגיש לכולם מזרנים מעולים, מבלי להתפשר על האיכות, אבל במחיר הוגן. איך עושים את זה? באמצעות עקיפת ערוצי שיווק מסורתיים וקיצוץ עמלות מוכרים וסוכנים הצלחנו לייצר מזרנים יותר איכותיים במחיר נמוך בהרבה.

הכירו את חברת Nest

הכירו את חברת Nest

התחלנו מדגם אחד בלבד , אומנם נעים להיזכר בדברי המנכ״ל גיא ריינדל מאז... אך בכל זאת לאחר כשנה הבנו שמומלץ להביא דגמים נוספים שנותנים הרגשת נוחות שונה

קרא עוד