חזרה לבית הספר, חזרה לשינה Restonic!

השינה חשובה לכל אחד במשפחה, לא משנה הגיל שלנו. בעוד שכולנו צריכים סכומים שונים, שינה של שינה בריאה מגדירה אותנו ימים פרודוקטיביים, מאושרים.

"שינה מספקת צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של כל המשפחה", אומר טרי Cralle, RN, MS, מוסמך מחנך שינה קליני ודובר של המועצה לישון טוב יותר. "הורה טוב היטב הוא במצב רוח טוב יותר, יעיל יותר, מאורגן יותר, פרודוקטיבי יותר, יש יחסים טובים יותר – שלא לדבר על בריא יותר,"

איך אתה יכול לאפס את שגרת השינה שלך עבור שנת הלימודים החדשה? Cralle אומר המפתח להצלחה טמונה בהכנה:

מתכונן לשינוי שגרתי
התאמת סביבת השינה שלך
הקמת רגוע ללא מתח לישון לישון שגרת השינה.
בואו נסתכל מקרוב על כל אחד מהנקודות האלה.

1. הכן את כל המשפחה לשינויים שגרתיים לעונת הסתיו

הימנע תשישות כי לעתים קרובות בעקבות המעבר בחזרה לבית הספר על ידי ביצוע שינויים בשגרת השינה של המשפחה שלך מראש. התחל לנוע מוקדם יותר על ידי 10-15 דקות בכל יום עד שהגיע הזמן שיבטיח את כולם מקבל את השינה שהם צריכים פעם בית הספר מתחיל.

2. לצבוט את סביבת השינה שלך מוכן להצלחה שינה

בדוק את חדר השינה של כולם כדי לוודא שהוא מוכן לשינה נינוחה. חדר השינה צריך להיות כהה ככל האפשר באמצעות תריסים האפלה ו שעונים מעורפלים עמום. Cralle אומר, "אם הילד שלך לא אוהב חדר חשוך לגמרי, להדליק אור לילה קטן – גוון אדום או כתום הוא הטוב ביותר. כמה פנסים יש טיימר יכבה ולא להישאר על הלילה. "

מזרן נוח להגדיר סדין גם לעזור ליצור מרחב שינה נינוח. לא בטוח איזה סוג של גיליונות הילד שלך צריך? שאל את עצמך 3 שאלות כדי למצוא את הסדינים הטובים ביותר עבור המיטה שלך.

3. להקים שגרות שינה bedtime להתחבר עם הילד שלך כל יום

שגרת שינה עקבית וערב רוח למטה התקופה מראש צריך להיות זהה בכל יום – אפילו בסופי שבוע. השגרה שלך עשוי להיות מורכב של פעילויות מרגיעות כגון חטיפים קלים, רחצה, שיניים צחצוח, ללבוש פיג 'מה, לקרוא ספר או לספר סיפור, זמן להתכרבל ולבסוף האורות.

לשמור על הצעדים האלה באופן עקבי, גם כאשר שמרטפות של סבתא, וילדים יתחילו לצפות את השגרה הלילית שלהם, מרגיע אותם ומכין אותם לשינה.

כמה שינה צריכה המשפחה שלך?
ילדים ומבוגרים זקוקים לכמויות שינה שונות, בהתאם לגילם ולאיפורם הגנטי. האקדמיה האמריקנית לרפואת שינה מציעה הנחיות שינה אלה להורים.

4-12 חודשים: 12-16 שעות
1-2 שנים: 11-14 שעות
3-5 שנים: 10-13 שעות
6-12 שנים: 9-12 שעות
13-18 שנים: 8-10 שעות
18 + שנים: 7 + שעות
חזרה לבית הספר טיפים ממשפחות אמיתיות
הנחיות רפואיות יכול להיות מועיל לדעת כמה לישון הילדים שלך צריך, אבל לפעמים את העצה הטובה ביותר מגיע ההורים, האנשים שנאבקים בתעלות. בדיוק כמוך.